Nascita At Kılı Fırçası Yeşil - 12
Nascita At Kılı Fırçası Yeşil - 12
Nascita At Kılı Fırçası Yeşil - 12
Nascita At Kılı Fırçası Yeşil - 12

Nascita At Kılı Fırçası Yeşil - 12 (NASBATHK0012GR)

0,00
Marka : Nascita
İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺356,73(KDV Dahil)
İndirimli : ₺249,71(KDV Dahil)

Nascita At Kılı Fırçası Yeşil - 12

Nascita ECO at kılı fırçası; kuru fırçalama işlemi ile parlak, yumuşak, pürüzsüz bir vücuda sahip omanızı sağlar.At kılı fırçası ile yapılan masaj, kan dolaşımını hızlandırarak vücudunuzdaki selülit çatlak görünümünün en aza indirmenize yardımcı olur. Hergün düzenli olarak 5-10 dakika kuru bir şekilde fırçanın aşağıdan yukarıya doğru kullanılması tavsiye edilir.Kullanırken su ve herhangi bir sıvı madde ile tamsından kaçınınız. At kılı fırçasının faydaları Kan dolaşımını hızlandırır: At kılı fırçasını kullandıktan sonra cildinizde kızarmalar meydana gelebilir. Bu durum tahrişin sebebini değil tam aksine olumlu bir özellik olarak kan dolaşımının arttığını gösterir. Kan dolaşımının artması cildin parlamasını ve güçlenmesini sağlar.

Ölü derilerden kurtulmayı sağlar: Tüm peeling yöntemlerinde olduğu gibi, kuru fırçalama ile, ölü cilt hücrelerinden ve günün yağından kurtulmanıza ve daha parlak, pürüzsüz bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur.

Cildi dolgunlaştırır: At kılı fırçası ile yapılan düzenli fırçalama işlemleri selilütleri ve çatlakaları en aza indirerek vücudunuzun daha pürüzsüz bir görünüme sahip olmasına yardımcı olur.

At kılı fırçası nasıl kullanılır?

Kuru fırçalama vücudun her yeri için ayrı bir sistem ve baskı gerektirmektedir. İnce derilerin olduğu bölgelere nazik bir uygulama yapılırken, kalın derilere daha fazla baskı uygulanabilir.

1.Düzgün bir şekilde fırçalamak için önce cildinizin tamamen kuru olduğundan emin olun .

2.Ayak bileğinizden başlayarak, kalbinize doğru giden uzun, dairesel hareketlerle at kılı fırçanızı cildinizin üzerinde gezdirin.

3.Ayak ve bacakları fırçaladıktan sonra kollarınıza geçebilirsiniz. Kollarınızı da aşağıdan başlayarak koltuk altlarına doğru fırçalayabilirsiniz.

4.At kılı fırçası kullanmaya yeni başladıysanız ilk etapta tüm bölgeleri nazikçe, çok baskı uygulamadan fırçalayın.

5.Eğer yara, döküntü ya da sedef gibi cilt hastalıklarınız varsa bu bölgeleri asla fırçalamayın.

At kılı fırçası nasıl temizlenir?

Fırçalama rutininizi tamamladıktan sonra fırçanızı yıkadığınızdan emin olunuz. Küflenmeyi önlemek için fırçanızı açık ve güneşli bir yerde kurutunuz. Fırçanızı haftada bir sabun ve su kullanarak temizleyiniz. Bunların yanında enfeksiyon risklerinin önüne geçmek için; fırçanızı kimseyle paylaşmayınız.

 

Ürünler
NASBATHK0012GR
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR